Jak probíhá konzultace

Nejprve si popovídáme o tématech, která jsou pro vás v současné době aktuální. Následně změříme vitalitu každé z vašich sedmi čaker a další údaje, které potřebuji pro identifikaci vašich zátěží a nemocí.

Emoční zatížení společně najdeme a odstraníme pomocí technik, které přepisují ve vašem těle fraktální úroveň vaší DNA na novou informaci. Je to jako reset na počítači, nebudete mít potřebu opakovat špatné vzorce a budete mít energii pro uskutečnění změn ve svém životě.

Výhodou práce se mnou je, že mám i „léčitelské schopnosti“ a navíc jsem absolvoval nespočet tréninků (https://www.dotekzivota.cz/vyber-absolvovanych-kurzu/)  zaměřených na psychologii a na další techniky, které při konzultacích používám. Při konzultaci se mnou tedy probíráme vše od začátku.  Od vašeho dětství, po současnost a navíc vám celou dobu dávám léčení, jako byste byli u klasického léčitele, který na vás přiloží ruce, ale nezná vaše procesy a emoce v pozadí a ty jsou opravdovým klíčem ke všemu. Emoce = NE-MOCE! 

Tím se velmi liším od ostatních koučů, terapeutů, poradců, nebo léčitelů. Proto si neříkám léčitel, ale učitel. Moje techniky na léčení a pomoc ostatním vás můžu naučit osobně, nebo pomocí on-line kurzu www.kurzprobuzeni.cz.

Na cestu domů dostanete kvantové léčení Sanjeevini (Indie), což je vložená energetická informace v prázdné cukrové pilulce určené původně pro homeopatii. Uvnitř není nic než energetická informace. Toto léčení je mimořádně silné a dokáže vám každodenně dát potřebnou informaci pro zlepšení vašeho stavu.

Sanjeevini je technika, kterou jsem si přivezl z Indie. Je také součástí www.kurzprobuzeni.cz a i vy si sami můžete levně připravovat své léky.

Jsou to prázdné homeopatické pilulky s energeticky naprogramovanou informací, které lze použít pro většinu lidských nemocí: alergie, průdušky (bronchitida), migrény, revma, artritida, štítná žláza, astma, cukrovka, epilepsie, menstruační problémy, pubertální stavy a hyperaktivita, problémy s řečí, Parkinson, Dawnův syndrom, demence, schizofrenie, pocení, leukémie, rakovina, problémy se spaním, plísňové infekce, závislosti (káva, alkohol, kofein, drogy), vyloučení těžkých kovů (očkování, plomby), odstranění fluoru, vztek, lepší paměť, Krohnova nemoc, deprese, připojené entity, odpuštění, emocionální potíže atd. Sanjeevini se programuje energií a postupným přikládáním na jednotlivé ,,obrázky" reprezentující potíže, nemoci, orgány atd.,  kdy se myslí na nemoci, ale zároveň i na jejich příčinu.


Je mojí zásadou, že lékař dělá své a já doplňuji léčbu o další aspekty na které klasická alopatická medicína nemyslí. Respektuji klasickou medicínu a jen se ji snažím doplnit.

.