Jak probíhá konzultace

Nejprve si popovídáme o tématech, která jsou pro vás v současné době aktuální. Následně změříme vitalitu každé z vašich sedmi čaker.  Emoční zatížení společně identifikujeme a odstraníme pomocí techniky, která přepisuje ve vašem těle fraktální úroveň vaší DNA na novou informaci. Je to jako reset na počítači, nebudete mít potřebu opakovat špatné vzorce a budete mít energii. Teprve pak můžete sami od sebe uskutečnit změny ve svém životě.

Na cestu domů dostanete kvantové léčení Sanjeevini (Indie), což je vložená energetická informace v prázdné cukrové pilulce určené původně pro homeopatii. Uvnitř není nic než energetická informace. Toto léčení je mimořádně silné a dokáže vám každodenně dát potřebnou informaci pro zlepšení vašeho stavu.

Zdrojová energie

Zdrojová energie si sama vyhledá to správné místo, kde má pomáhat. Stačí jen přiložit ruce a nechat ji působit. V místě problému cítím tlak, vibrace či lehkou bolest.

Můžeme ji použít od běžných nachlazení, zánětů průdušek až po problémy pohybového aparátu, jako jsou vymknuté kotníky, záněty šlach, zlomeniny, ostruhy na nohou, léčba dětí, syndromy dušení novorozenců, detoxikace těla po očkování, únavy, exémy, stres, emoční zatížení atd. 


Sanjeevini je další technikou, kterou jsem si přivezl z Indie: Prázdné homeopatické pilulky s energeticky naprogramovanou informací, které lze použít pro většinu lidských nemocí: alergie, průdušky (bronchitida), migrény, revma, artritida, štítná žláza, astma, cukrovka, epilepsie, menstruační problémy, pubertální stavy a hyperaktivita, problémy s řečí, Parkinson, Dawnův syndrom, demence, schizofrenie, pocení, leukémie, rakovina, problémy se spaním, plísňové infekce, závislosti (káva, alkohol, kofein, drogy), vyloučení těžkých kovů (očkování, plomby), odstranění fluoru, vztek, lepší paměť, Krohnova nemoc, deprese, připojené entity, odpuštění, emocionální potíže atd. Sanjeevini se programuje energií a postupným přikládáním na jednotlivé ,,obrázky" reprezentující potíže, nemoci, orgány atd.,  kdy se myslí na nemoci, ale zároveň i na jejich příčinu.


Je mojí zásadou, že lékař dělá své a já jen pomáhám energií. Respektuji klasickou medicínu a jen se ji snažím doplnit.

.