Pavel B. - hojení zlomených zánártních kůstek

"Na začátek musím poznamenat, že Ondřej je můj dlouholetý kamarád. Když jsem se dozvěděl, že má schopnosti práce s energiemi, byl jsem k tomu docela skeptický. Když mi ale Ondra nabídl, že mi cestou na hory vyléčí rýmu, řekl jsem si, že za pokus nic nedám. Překvapilo mě náhlé intenzivní teplo na čele, podobně jako při inhalaci. Rýma se spustila a já cítil okamžitou úlevu. Rýma byla pryč. Musel jsem připustit, že to funguje.

Na začátku léta jsem si zlomil zánártní kůstky. Diagnóza dvou lékařů zněla 5 týdnů noha v sádře, po dvou týdnech, pokud hojení bude probíhat dobře, možnost ortézy. Po týdnu jsme se ale dohodli s Ondřejem na léčbě na dálku. Ondřej byl doma a já seděl v práci v zasedačce. Léčení probíhalo tak, že mě noha brněla a já vnímal silný tlak. Musím ale přiznat, že to jsem cítil běžně poté, co jsem měl nohu delší dobu dole. Za další týden jsem šel na kontrolu a doktor mi řekl, že noha patrně vůbec zlomená nebyla. Že by mohla srůst během dvou týdnů jako možnost vůbec nepřipouštěl.

Vyžádal jsem si tedy snímek z pohotovosti, kde jsem byl ošetřen hned po úrazu a nechal ho poslat na místo kontroly. Zlomenina na prvním snímku se potvrdila. Léčba tedy proběhla o 3 týdny rychleji, než lékaři zhodnotili. Vysvětlení jsem se od nich nedopátral. Věřím, že mi Ondřej skutečně pomohl."

Pavel B.