Pan skladatel Zdeněk Pololáník -léčba zdrojovou energií na dálku 

82-letý pan skladatel mi volal plný smutku ze svého zdravotního stavu po propuštění z nemocnice. Rád jsem mu pomohl zasláním zdrojové energie na dálku, což jsem opakoval třikrát v průběhu dalších dnů. Výsledek se dostavil a níže je reference.
Označení léčitel se snažím vyhýbat, ona je moje denní práce s klienty spíše moderní forma regresní emoční terapie, ale dar mám a tak ho používám i při své práci a když je potřeba, jdou i takovéto případy na dálku.
S láskou,

S láskou,

Ondřej


Vážený a milý pane léčiteli Suchopáre, 

než dojdu ke šťastnému a radostnému závěru Vašeho léčebného působení, dovolte mi malou rekapitulaci toho, co předcházelo. 6. května jsem opouštěl po 12 dnech pobytu nemocnici, kde mi léčili zápal plic domů, zásoben spoustou perorálních léků (v nemocnici jsem dostával i antibiotika do žil), ale také již s vyvolanou nechutí k jídlu , která doporučenou dietou vzrostla až k naprostému odporu vůči stravě s občasnými bolestmi . 

Stálá veliká únava , spojená se spánkem a naprostým nezájmem o cokoliv, neskýtala žádnou nadějnou vyhlídku. V té době, přesněji 28.května našla moje manželka v anglickém časopise článek o Vás, pane léčiteli a Vašem působení v Praze. Tuto informaci jsem přijal , jako Boží vnuknutí v kritické chvíli, našel kontakt a obrátil se na Vás. Po jistém zaváhání kvůli mému věku i vzdáleného bydliště, jste přece jen rozhodl pro svoje léčebné působení na dálku pomocí fotografie, kterou jsem také obratem poslal. Následující e-mailovou zprávou jste mi sdělil, že Vaše působení na dálku začalo (31. květen). 

Přestal jsem s užíváním všech léků a začal pociťovat jisté zlepšení. Zmizel odpor k jídlu a zmenšila se únava. Další dny se již chuť k jídlu plně vrátila do dřívější podoby a také od té doby bez jakýchkoliv následků přijímám veškerou denní stravu. Rovněž únava se rozplynula a já se mohl vrátit ke své činnosti, kterou jsem o Velikonocích nedobrovolně opouštěl. Díky Bohu i Jeho nasměrováním k Vám, Vaší léčitelské pomoci, které jsem dal přednost před léky, se opět cítím jako zdravý , života a činnosti schopný člověk. Přeji Vám i všem , kdo se na Vás obrátí, aby pocítili jako nyní já , radost z uzdravení.

S pozdravem 

Zdeněk Pololáník