Odblokování první čakry

Komentář Ondřeje S.: "Příběh o odblokování první čakry z 20% vitality na 100%. Do první čakry se zapisují emoční údaje z našeho věku 0-7 let a její nízká vitalita souvisí s problémy s kostní dření, kostmi, šlachami, klouby, koleny (meniskus) a veškerými biochemickými procesy v nich.

Diagnostiku řeším "Metodou pozitivní stimulace bioenergetických torzních polí" od Jaroslava Chvátala. Společně najdeme rodová a osobní zatížení, která odstraníme a tím dopomůžeme k rozšíření proudění energie v dané čakře a torzním poli. Čakry se navzájem energeticky ovlivňují a tak správná funkce jedné z nich přímo ovlivní okolní čakry a zároveň vylepší funkci přidružených orgánů a částí těla.

Reference:

Můj kamarád Ondřej Suchopár to skvěle umí s odblokováním čaker. Po přečtení jednoho článku jsem Ondřeje kontaktoval a po nějaké době i navštívil a dozvěděl se převratné věci. On umí. Umí například na jedno, případně několik sezení rozeběhnout zaseknutou čakru z 20% na normální stav. Pochopil jsem lépe dopad energetiky na praktický život a životní situace a přístup k jejich řešení, a že s čím se pere člověk v životě, to odráží pochopitelně jeho rozsypané čakry, pokud nejsou v top kondici, která je k fungování v dnešní době ale nutná.

Matěj H.