Monika B.-energie na dálku. Průdušky, nachlazení, předoperční příprava

"Někdy Vám i obyčejné nachlazení může zkomplikovat život. Před plánovanou operací, nebo když by Vám absence v práci mohla způsobit potíže. Ondřej mě z nachlazení léčil dvakrát na dálku.

Poprvé, když jsem podstupovala narkózu a kvůli viróze by mě na sál nevzali. Musím popravdě říct, že jsem využila možnosti léčení, ani ne tak z důvěry v Ondřejovi schopnosti, jako spíše z obavy, že můj zákrok odloží. Chtěla jsem to "jen" zkusit. Ale to tak bývá, když se máte svěřit někomu, koho znáte sice léta, za to zcela z jiného úhlu, než jako léčitele.

Při prvním léčení, na kterém jsme se domluvili pouze po telefonu, jsem seděla na pohovce a cítila tíhu na těle, že mi bylo téměř za těžko se pohnout. Ale nedělo se nic nepříjemného. Byla jsem velmi unavená, i když nedokážu posoudit, zda to bylo jednoznačně vzhledem k bezprostřednímu léčení nebo vlivem nemoci. Každopádně jsem během léčení usnula. Ondřej mě poté přeléčil na dálku ještě další den a den následující jsem šla na operaci. Vše proběhlo dobře a nachlazení se již nevrátilo.

Ondřej byl tak laskavý, že když jsem po čase jeden večer zavolala kvůli dalším potížím s chřipkou, ihned mě přeléčil. Znovu na dálku. Mojí slabinou jsou průdušky, které mě za normálních okolností trápí třeba dva týdny. Léčení probíhalo několik minut. Opět jsem cítila tlak na hrudníku, mírné teplo a příjemnou únavu. Dýchalo se mi lehce a spala jsem celou noc, což se mi při kašli a rýmě většinou nedaří. Hned druhý den jsem se s Ondřejem domluvila, že se u něj večer ještě zastavím a přidá k léčení homeopatika speciálně na průdušky.

K tomu už ale nedošlo, protože odpoledne jsem se cítila téměř zdravá. Po té, co jsem navíc strávila u zubaře s otevřenou pusou přes dvě hodiny a za celou dobu mi neteklo z nosu ani jsem nezakašlala, jsem usoudila, že jsem zdravá zcela :-)

I když jsem původně léčitelským schopnostem Ondřeje zcela nevěřila, nachlazení trvalo jeden den. Obvykle mě trápí minimálně týden. Nemusela jsem k lékaři, nemusela jsem brát žádné léky ani ležet v posteli."

Moc děkuji! :-)

Monika B.