Ivana - životní restart

"Úsměv. Takový ten, co vám jde z hloubi duše. Ten, co se jmenuje život. Hledala jsem ho pár let, načetla kvanta knih, zkusila nespočet technik, změnila život....ale stále jsem cítila, že nejsem doma, věděla jsem, že musím zpátky a hledat v sobě, věděla jsem, ze je to uvnitř, ale netušila jsem kudy jít... až jsem došla k Ondřejovi. 

Nevím dodnes vlastně jak. Byl to pocit.... Přivítal mě s úsměvem, neskutečná energie, která na vás dýchne hned, jak vstoupíte, je nepopsatelná. Proběhlo popovídání, měření, čištění , nabíjení (k tomu se víc erudovaně vyjádřit neumím). 

Po první návštěvě jsem cítila velké změny. Ale to, co přišlo po druhé "dávce" bylo nad očekávání. Radost, smích, pocit absolutního štěstí.... holka se vrátila domu žije a přestala se bát ... dostává dotazy typu: Na čem to frčíš? Co víc k tomu napsat .... smekám vše, co mám před tím, co Ondra umí, ví a zná.... a nemám slovo , které by vyjádřilo můj dík .... tohle se musí zažít , na to slova nejsou ... tady se vás život prostě dotkne."

Ivana